Od nás na běžkách až do Žacléře

Od letošní zimní sezóny 2013 - 2014 je zprovozněna další část Krkonošské běžecké magistrály od ekologické farmy Sagasserovy boudy U Bohouše, která dále vede kolem Pěnkavčího vrchu k horské boudě Jana, pod Danielkou až ke Šramlu. Od horské boudy Jana bude nový okruh kolem Červeného vrchu. Dále trasa povede do Spáleného mlýna přes komunikaci až ke kostelu v Malé Úpě. Zde je možno využití okruhu Haida a novou trať kolem Kraví hory. Dále bude trasa upravována k Lysečinské boudě do Albeřic a z Albeřic kolem státní hranice k Rýchorskému kříži, kolem Hudertusky až do Žacléře.

Celá trasa je součástí Bíle stopy východních Krkonoš ( http://bilestopy.cz/cs/krkonose/zacler ). Celá trať bude upravována rolbou Pistenbully 100 s běžeckými stopaři. V rolbě je zabudována GPS pro okamžité informace o stavu běžecké magistrály. Údržbu zapezpečuje novou technikou ekologická farma Sagasserovy boudy U Bohouše společně se svazkem Krkonošským měst a obcí a správou KRNAP.

Bonus pro ubytované hosty !!!

Ubytovaní hosté mají v areálu Sagasserovy boudy permanentku na lyžařský vlek zdarma.
Tato permanentka platí i na dětský provázkový vlek.

 

Novinka !!!

Koupací sud, koupání za jakéhokoliv počasí i v zimě. 500,- Kč pro šest osob na 2 hodiny.
Nutno objednat předem.

Akce 2012

Možnost krmení drůbeže, králíků, a telátek pro děti.

Projížďky na čtyřkolce s dětmi.

Nabízíme pobyty s relaxační prací na horské farmě.

Nabízíme domácí mléčné výrobky.

 

Organizujeme výlety:

 

Naše nové přírůstkyI takto krásně je u nás. Dejte dohromady partu a přijeďte.     Na přání možnost bezplatných přednášek o Krkonošském národním parku pracovníky správy KRNAP.
     !!! Vhodné pro školní výlety !!!

 

   

   Aktualizováno: 22-02-2017 20:03