Vážení hosté, dovolujeme si oznámit, že restaurace je opět v provozu, a to
od 10:30 do 16:00 každý den. Těšíme se na vaši návštěvu.

Certifikát
Certifikát
Vítejte na stránkách pensionu
Sagasserovy boudy
U Bohouše
 
YouTube video
Pension Sagasserovy boudy, jedna z bývalých dřevařských bud, leží v nadmořské výšce 1 060 m.n.m. na klidném místě, vzdáleném cca 5 km od vrcholu nejvyšší hory České republiky - Sněžky 1 602 m.n.m. Svou polohou v Krkonošském národním parku a okolní překrásnou přírodou nabízí mnoho příležitostí k celoroční rekreaci.V roce 2012 jsme získali certifikát ekologického zemědělství, který jsme v následném auditu úspěšně obhájili.
Tele Skotského náhorního skotu V létě s množstvím značených stezek jak pro pěší turistiku, tak pro cyklisty. Pro milovníky zimních sportů jsou zde ideální podmínky. K dispozici je lyžařský vlek poma přímo u pensionu. Děti mohou využít speciální provázkový vlek. K dispozici jsou rovněž instruktoři lyžování z lyžařské školy Potok. Pokročilí lyřaři mohou využít vleky vzdálené 150 m od pensionu (www.skiport.cz), nebo ski-busem z Velké Úpy do Pece pod Sněžkou.
Do Velké Úpy (mapa) lze přijet od Trutnova směrem na Pec pod Snežkou. Pro návštěvníky je k dispozici hlídané parkoviště ve Velké Úpě. Doprava na pension je celoročně zajištěna sedačkovou lanovkou z Velké Úpy na Portášky. Od lanovky je pension vzdálen 200 m. Za nepříznivého počasí zajistíme dovoz sněžnou rolbou nebo skůtrem.


Návštěvní kniha        Průvodce po Velké Úpě
______________________________________________________________________